Adrenalin - Sportovní areály a aktivity v České republice

Extrémní sporty plné adrenalinu si v posledních letech získávají stále větší popularitu, čemuž odpovídá i zvyšující se nabídka rozmanitých paintballových areálů, adventure parků, lanových center a dalších neobvyklých sportovních podniků. Z naší nabídky si jistě vyberou všichni ti, pro které jsou nové neotřelé zážitky a posouvání vlastních hranic lákavou výzvou. Chcete-li zkrátka poznat nové dimenze pocitů a zážitků, vyzkoušejte některý z jedinečných adrenalinových zážitků!nalezeno 99 položek, 10 stránek.

Prag Paintball Arena, Václavské nám. 13/15, Praha

Prag Paintball Arena

Můžete si zahrát paintball v aréně o rozloze cca 1 200 metrů čtverečních. Můžete si zapůjčit veškeré vybavení při hraní paintballu. Tento adrenalinový sport je vhodný pro každého milovníka akce. Stačí mít postřeh.

PAINTBALL GAME - Praha, Krejnická 2021/1, Praha

PAINTBALL GAME - Praha

Zahrajte si paintball v Praze a můžete navštívit jedno z paintballových hřišť. K dispozici je paintball Benešov, Praha 4, Praha 5, Beroun či Milovice. V provozu je také půjčovna paintballového vybavení.

Paintball Club Troja, Božkovská 2928/2, Praha

Paintball Club Troja

Zahrajte si paintball v areálu nacházejícího se přímo v centru Prahy. V areálu najdete budovy, bunkry, celou řadu překážek, tedy vhodný paintballový terén. Nechybí špičkové vybavení a profesionální organizátoři.

Paintball HraBarev.cz, Terronská 894/56, Praha

Paintball HraBarev.cz

Využijte veškerých služeb paintballového klubu. Můžete si odnést nevšední zážitek. Máte k dispozici unikátní paintballový areál s reálným prostředím bývalé vojenské základny. K dispozici jsou budovy, zákopy a bunkry.

Paintball Perlot, Červený Újezd-Nové Dvory 20, Červený Újezd

Paintball Perlot

Paintball je adrenalinová hra, kterou si dnes může zahrát každý. Stačí být stále ve střehu a je potřeba mít dobrou kondici. Je k dispozici půjčovna paintballového vybavení. Zahrát si můžete se svými přáteli či kolegy z práce.

PAINTBALL Rychlá Rota, Jarpice 39, Jarpice

PAINTBALL Rychlá Rota

Zahrajte si paintball ve skvělých prostorech, které přináší reálnou představu. Můžete si zahrát tuto skvělou adrenalinovou hru se svými přáteli či kolegy z práce. Adrenalin je dnes velmi žádaný a dopřejte si jej i vy.

Paintball HZ - Braškov, V Jezerech 271, Braškov

Paintball HZ - Braškov

Pokud hledáte paintballové akce pro firmy či menší skupiny, pak vám budou zajištěny na jednom ze šesti hřišť, které splňují i náročné požadavky. Prostory jsou vhodné pro paintballové hry. K dispozici je také půjčovna.

Paintball Two Towers, Lužec nad Vltavou, Lužec nad Vltavou

Paintball Two Towers

Paintballový klub se zaměřuje zejména na paintball. Je možné zařídit paintball pro vás kdykoliv a také kdekoliv. Je možné zřídit hru jak pro jednotlivce, tak i pro skupiny či firmy. Paintball přináší adrenalin.

Paintball Club - Mělník, 5. května 111/3, Mělník

Paintball Club - Mělník

Moderním sportem se v posledních letech stává právě paintball, který vyžaduje speciální prostory. Paintballová hřiště by měla být vybavena budovami, překážkami, bunkry či zákopy, abyste se cítili jako ve vojenském prostředí.

Paintball Pro - Jiřice, Jiřice 2, Jiřice

Paintball Pro - Jiřice

Zahrajte si paintball v bývalé ruské vojenské základně. Čekají na vás čtyři hřiště. K dispozici je také půjčovna paintballového vybavení. Ceny za hry jsou příznivé, a proto si přijďte zahrát se svými přáteli.

automobilovedily24.CZ

Předpověď počasí pro Českou republiku

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Adrenalinové sporty Aquaparky Bazény v Praze Bowling CO DĚLAT V PRAZE TENTO TÝDEN Fitness aktivity Golfová hřiště v Praze Ježdění na koni Kalendář akcí Koupaliště Lanová centra Lyžování na českých horách Lyžování v Jeseníkách Na tenis v Praze Paintball Sportovní akce Squash Tenisové kurty TIPY NA TENTO VÍKEND Ubytování v ČR Wellness a masáže

Nejlevnější cestovní pojištění do zahraničí najdete a do 2 minut sjednáte až s 50% slevou na srovnávači cestovního pojištění Srovnejto.cz

Vaše cestovní pojištění od ePojisteni.cz může trvat pár dní, ale i celý rok.

Doporučujeme:

PLAVBY PO VLTAVĚ

TIPY NA VÍKEND

NÁŠ TIP

KALENDÁŘ AKCÍ

PLAVBY DO ZOO

Dárkové poukazy na plavby po Vltavě Tipy na víkend Musée Grévin - Praha Fotofestival v Českém Krumlově Plavby do zoo

dárkové poukazy

kam o víkendu?
Grévin Praha - umění jako živé co se kde děje

s Pražskou paroplavbou