Beach volejbal - Sportovní areály a aktivity v České republice

Beach volejbal (také plážový volejbal) je sportem expandujícím po celém světě a díky jeho hraní převážně na otevřených hřištích získává stále větší popularitu mezi diváky i hráči. Výhodou je i skutečnost, že ke konání zápasu je potřeba jen dvou dvojic hráčů. V České republice neustále roste počet beach volejbalových hřišť, tudíž je dnes velmi snadné najít nějaké hřiště i ve Vašem okolí. Aby toto hledání bylo co nejkratší, přinášíme Vám kompletní přehled udržovaných hřišť, které si můžete pronajmout a strávit zde několik hodina aktivní zábavy.nalezeno 2 položek, 1 stránek.

Beachklub Praha Pankrác, Horáčkova 1100/14, Praha

Beachklub Praha Pankrác

Beach klub v Praze na Pankráci nabízí 7 zastřešených kurtů. Můžete se zde zlepšit na některém z kempů nebo tréninků. Sportoviště pořádá také mnohé volejbalové turnaje.

Relax Krásná Lípa, Pražská 506/6, Krásná Lípa

Relax Krásná Lípa

Navštivte sportovní areál, který nabízí bohaté sportovní vyžití. K dispozici jsou tenisové kurty, cvičná tenisová stěna, hřiště na volejbal, dětské hřiště, dětská trampolína a minigolf. Nechybí ani vybavená tělocvična.

automobilovedily24.CZ

Právě teď můžete soutěžit o Knihu měsíce Hrady a zámky. Více info na naší Facebook stránce.

Předpověď počasí pro Českou republiku

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Adrenalinové sporty Aquaparky Bazény v Praze Bowling CO DĚLAT V PRAZE TENTO TÝDEN Fitness aktivity Golfová hřiště v Praze Ježdění na koni Kalendář akcí Koupaliště Lanová centra Lyžování na českých horách Lyžování v Jeseníkách Na tenis v Praze Paintball Sportovní akce Squash Tenisové kurty TIPY NA TENTO VÍKEND Ubytování v ČR Wellness a masáže

Nejlevnější cestovní pojištění do zahraničí najdete a do 2 minut sjednáte až s 50% slevou na srovnávači cestovního pojištění Srovnejto.cz

Vaše cestovní pojištění od ePojisteni.cz může trvat pár dní, ale i celý rok.

Doporučujeme:

PLAVBY PO VLTAVĚ

TIPY NA VÍKEND

NÁŠ TIP

KALENDÁŘ AKCÍ

PLAVBY DO ZOO

Dárkové poukazy na plavby po Vltavě Tipy na víkend Musée Grévin - Praha Fotofestival v Českém Krumlově Plavby do zoo

dárkové poukazy

kam o víkendu?
Grévin Praha - umění jako živé co se kde děje

s Pražskou paroplavbou