Fitness aktivity - Sportovní areály a aktivity v České republice

Zdravý životní styl, aktivní způsob trávení volného času, dostatečná péče o fyzickou i psychickou odolnost organizmu – to vše patří k aktuálním tématům naší společnosti, která klade na jedince stále větší nároky v organizaci času i pracovním vytížení. K udržení dobrého zdravotního stavu přispívá bezpočet sportovních a relaxačních center a aktivních programů, které přinášejí nové podněty pro zástupce všech věkových kategorií. Jejich přehled Vám přinášíme na následujících stránkách, z jejichž bohaté nabídky si jistě vybere každý z Vás.nalezeno 484 položek, 49 stránek.

Health Club a Spa - Praha, Pařížská 43/30, Praha

Health Club a Spa - Praha

Pokud chcete na sobě denně pracovat, pak se vydejte do fitness, které je vybaveno běhátky, lyžemi, koly, spinningem, stoperem a nechybí ani cardio wave. K dispozici je mimo jiné i posilovna, která zdokonalí váš trénink.

Fitcentrum Týn - Praha, Týnská 1053/19, Praha

Fitcentrum Týn - Praha

Chcete-li zdokonalit stav svého těla, pak navštivte fitness. Jsou pro vás pořádány lekce Zumby. Nechybí posilovna, aerobic, fitball a overball, indoor cycling, stolní tenis, privátní sauna a vířivka, solárium či masáže.

AxaGym - Praha, Na poříčí 1051/40, Praha

AxaGym - Praha

Zdokonalte své tělo a navštivte fitness, které nabízí návštěvníkům sedm desítek posilovacích strojů. Střečinková zóna protáhne vaše tělo a rozehřeje jej. Můžete využít běžeckých trenažérů, výkonného solária či kosmetiky.

Fitness VAGON - Praha, Národní 961/25, Praha

Fitness VAGON - Praha

Pokud chcete zhubnout pár kilo do plavek, pak stačí na sobě zapracovat. Fitness zahrnuje posilovací stroje, běžecký pás a také jednoruční činky. Díky klimatizaci je zajištěno příjemné prostředí. Pro odpočinek poslouží bar.

Klub pohybu a krásy SLUNEČNICE - Praha, Maiselova 58/7, Praha

Klub pohybu a krásy SLUNEČNICE - Praha

Udržujte své tělo v kondici a navštivte fitness vhodné pro ženy, děti, těhotné i seniory. Kromě cvičení můžete navštívit kosmetiku, manikúru, solárium, masáže a komisní prodej. Je pro vás připraveno 22 druhů cvičení a tanců.

R5 - sportovní a relaxační centrum - Praha, Růžová 971/5, Praha

R5 - sportovní a relaxační centrum - Praha

Dnes je sport velmi důležitý, protože vám udržuje kondici. Navštivte fitness a začněte na sobě pracovat. Můžete vyzkoušet také spinning, aerobní cvičení, badminton a dopřejte si chvíle relaxace, která je pro tělo důležitá.

Sport klub U divadla - Praha, Rytířská 400/22, Praha

Sport klub U divadla - Praha

Dopřejte svému tělu to nejlepší a udržujte se neustále v kondici. Fitness je v této oblasti správnou volbou. Po cvičení se můžete vydat do sauny, můžete si zaplavat v bazénu anebo si odpočinou ve vířivce či soláriu.

World Class Czech republic - Praha, V celnici 1028/10, Praha

World Class Czech republic - Praha

Nechte své tělo, ať pracuje. Navštěvujte pravidelně fitness a udržte si kondici. K dispozici je solárium, masáže, kosmetická péče, bazén a vířivka. Je možné si zařídit osobní trénink či skupinové lekce. Záleží na vás.

World Class Wenceslas Square - Praha, Václavské nám. 782/22, Praha

World Class Wenceslas Square - Praha

Vydejte se do fitness a začněte cvičit. Vaše tělo se dostane do perfektní kondice. Můžete si objednat osobní trénink či skupinové lekce. Pro odpočinek slouží solárium, masáže, kosmetická léčba či vířivka.

Studio R plus - Praha, Vinohradská 1465/73, Praha

Studio R plus - Praha

Pokud chcete vyzkoušet hubnutí či redukci hmotnosti, můžete využít služeb osobního trenéra fitness. Ten nabízí ukázkovou hodinu zdarma, cvičení na PC, měření tuku, doplňky stravy, dárkové balíčky a sestavení výživového programu.

automobilovedily24.CZ

Právě teď můžete soutěžit o Knihu měsíce Hrady a zámky. Více info na naší Facebook stránce.

Předpověď počasí pro Českou republiku

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Adrenalinové sporty Aquaparky Bazény v Praze Bowling CO DĚLAT V PRAZE TENTO TÝDEN Fitness aktivity Golfová hřiště v Praze Ježdění na koni Kalendář akcí Koupaliště Lanová centra Lyžování na českých horách Lyžování v Jeseníkách Na tenis v Praze Paintball Sportovní akce Squash Tenisové kurty TIPY NA TENTO VÍKEND Ubytování v ČR Wellness a masáže

Nejlevnější cestovní pojištění do zahraničí najdete a do 2 minut sjednáte až s 50% slevou na srovnávači cestovního pojištění Srovnejto.cz

Vaše cestovní pojištění od ePojisteni.cz může trvat pár dní, ale i celý rok.

Doporučujeme:

PLAVBY PO VLTAVĚ

TIPY NA VÍKEND

NÁŠ TIP

KALENDÁŘ AKCÍ

PLAVBY DO ZOO

Dárkové poukazy na plavby po Vltavě Tipy na víkend Musée Grévin - Praha Fotofestival v Českém Krumlově Plavby do zoo

dárkové poukazy

kam o víkendu?
Grévin Praha - umění jako živé co se kde děje

s Pražskou paroplavbou