Jezdectví - Sportovní areály a aktivity v České republice

Patříte-li mezi milovníky jezdectví a projížděk na majestátních koních, máme pro Vás několik zajímavých tipů na oddíly a kluby, které se tomuto neobvyklému „koníčkovi“ věnují. V České republice najdeme desítky takových jezdeckých klubů, které nabízejí možnost odreagování od každodenních starostí. Věřte, že rčení o nejkrásnějším pohledu na svět ze sedla koně není prázdnou frází, o čemž se nejlépe přesvědčíte návštěvou některého z níže uvedených středisek.nalezeno 171 položek, 18 stránek.

Jezdecký klub Epona - Praha, Na Šabatce 2051/19, Praha

Jezdecký klub Epona - Praha

Již od roku 2002 existuje jezdecký klub, který se dnes může chlubit 50 členy. Součástí areálu je 45 koní, dvě jízdárny, drezurní obdélník a také lonžovací kruh. Správní budova nabízí také dvě klubovny, kuchyňku a tři šatny.

Jezdecký klub Cholupice - Praha, Pod remízkem, Praha

Jezdecký klub Cholupice - Praha

Pokud jste milovníky koní, pak vám poslouží jezdecký klub, který má ve své nabídce celou řadu koní. Vydejte se s členy na jízdy s koňmi, k dispozici je také výcvik a nabízí možnost ustájení vašich koní.

Jízdárna Orion - Praha, U ledáren 48, Praha

Jízdárna Orion - Praha

Jestli patříte mezi milovníky jezdectví, pak jezdecký klub vám může nabídnout své služby. Jsou pořádány různé jezdecké závody, jichž se můžete zúčastnit. Zhlédněte krásné koně a můžete si užívat také projížděk.

Jezdecký oddíl Tempo - Praha, Zátoňská 20/13, Praha

Jezdecký oddíl Tempo - Praha

Můžete se stát novými členy jezdeckého klubu v Praze. Koně jsou životem mnoha lidí a také nejlepšími přáteli. V jezdeckém areálu jsou pořádány různé kurzy pro veřejnost. Je nabídnuta také služba ustájení.

Pražský jezdecký klub Gabrielka, U Gabrielky 49, Praha

Pražský jezdecký klub Gabrielka

Využijte služeb jezdeckého klubu v Praze, který pořádá nejrůznější jezdecké závody. V kompetenci klubu jsou také hobby závody. Nabízí dokonce koně na prodej, pokud tedy hledáte nové koně, víte, kam se obrátit.

Jezdecká společnost Equinenter - Praha, Dukelských hrdinů 905/46, Praha

Jezdecká společnost Equinenter - Praha

Jezdectví je v posledních letech stále více oblíbené. Odreaguje vás od každodenních starostí. Můžete se vydat na koni kamkoliv. Jezdecký klub nabízí celou řadu služeb, jichž můžete jako člen i nečlen využívat.

Jezdecký oddíl Žižka - Praha, Císařský ostrov 1093, Praha

Jezdecký oddíl Žižka - Praha

V Praze působí jezdecký oddíl, který nabízí celou řadu služeb. Máte možnost se zúčastnit různých jezdeckých závodů. Pořádá také jezdeckou školu zdokonalující schopnosti nejen začínajících jezdců. Je možné si ustájit také koně.

Jezdecký klub Počin - Praha, V Ráji, Praha

Jezdecký klub Počin - Praha

Od roku 2001 působí jezdecký klub, který nabízí trenéry i cvičitele, díky nimž se můžete zdokonalit v jezdectví. Jsou pořádány nejrůznější závody a klub dominuje mnoha koňmi. Využijte kvalitních služeb, budete spokojeni.

Jezdecký klub Všetice, Netvořice-Všetice 6, Netvořice

Jezdecký klub Všetice

Jezdecký klub Všetice - jezdecký areál statku Všetice nabízí krytou jezdeckou halu s vnitřní pískovou jízdárnou 55 x 21 m a s vytápěnou tribunou pro diváky. Horse Power Bar, který je součástí haly, nabízí vyhlídkovou terasu, tělo…

Artušova stáj - Bučovice, Bučovice 19, Votice

Artušova stáj - Bučovice

Možnost jízdy na koni jak pro začínající tak i pro pokročilé jezdce, děti i dospělé. V areálu je možné seznámit se a vyzkoušet si péči o koně, která zahrnuje čištění, sedlání a ošetření koně po jízdě. K dispozici jízdárna, kruho…

automobilovedily24.CZ

Právě teď můžete soutěžit o Knihu měsíce Hrady a zámky. Více info na naší Facebook stránce.

Předpověď počasí pro Českou republiku

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Adrenalinové sporty Aquaparky Bazény v Praze Bowling CO DĚLAT V PRAZE TENTO TÝDEN Fitness aktivity Golfová hřiště v Praze Ježdění na koni Kalendář akcí Koupaliště Lanová centra Lyžování na českých horách Lyžování v Jeseníkách Na tenis v Praze Paintball Sportovní akce Squash Tenisové kurty TIPY NA TENTO VÍKEND Ubytování v ČR Wellness a masáže

Nejlevnější cestovní pojištění do zahraničí najdete a do 2 minut sjednáte až s 50% slevou na srovnávači cestovního pojištění Srovnejto.cz

Vaše cestovní pojištění od ePojisteni.cz může trvat pár dní, ale i celý rok.

Doporučujeme:

PLAVBY PO VLTAVĚ

TIPY NA VÍKEND

NÁŠ TIP

KALENDÁŘ AKCÍ

PLAVBY DO ZOO

Dárkové poukazy na plavby po Vltavě Tipy na víkend Musée Grévin - Praha Fotofestival v Českém Krumlově Plavby do zoo

dárkové poukazy

kam o víkendu?
Grévin Praha - umění jako živé co se kde děje

s Pražskou paroplavbou