Ricochet - Sportovní areály a aktivity v České republice

Patříte mezi milovníky tenisu či squashe? A slyšeli jste již o hře ricochet? Právě ta Vám nabízí možnost prozkoušet fyzické i psychické hranice odolnosti na uzavřeném hřišti (kurtu) za pomocí speciálních raket a míčků určených přímo na ricochet. Tento poměrně nový sport si získává oblibu po celém světě a vlna jeho popularity pomalu připlouvá i do České republiky. Tomu odpovídají i nově vznikající haly a kurty, jejichž kompletní nabídku Vám přináší náš komplexní průvodce.nalezeno 6 položek, 1 stránek.

Ricochet Josef Drs - Tábor, Varšavská 2708/2, Tábor

Ricochet Josef Drs - Tábor

Hotel nabízí možnost oblíbeného sportu squashe. Mimo jiné můžete zajít do solné jeskyně anebo se odreagovat ve whirpoolové vaně. K dispozici je pro návštěvníky také sauna a ricochetové kurty. Navštivte posilovnu, spinning či solá…

RICOCHET Centrum - Hradec Králové, Seydlerova 125/6, Hradec Králové

RICOCHET Centrum - Hradec Králové

Squash je hra pro každého, neomezuje ve věku. Stačí pouze mít raketu a míček a pak vám nic nebrání ve hře. Zahrajte si na moderních squashových kurtech splňující veškeré standardy. Třeba se stanete špičkou v tomto oboru.

Ricochet V.J.V. Trutnov, Na nivách 568, Trutnov

Ricochet V.J.V. Trutnov

Využijte novou formu využití volného času a zapojte se i vy do hry. Můžete hrát squash, sport velmi oblíbený nejen mezi mladou generací. Vyzkoušejte něco nového a zahrajte si na moderních squashových kurtech.

Ricochetový a sportovní klub Pod Palmovkou - Praha, nám. Dr. Václava Holého 1054/13, Praha

Ricochetový a sportovní klub Pod Palmovkou - Praha

Vyzkoušejte fitness centrum, kde máte v nabídce celou řadu cvičení. Můžete vyzkoušet cvičení v sálech, ricochet, ale také posilovnu s mnoha kvalitními přístroji pro efektivní cvičení. K dispozici jsou také trenéři.

Spyn-a-gym - Štětí, Ostrovní 300, Štětí

Spyn-a-gym - Štětí

Vyzkoušejte něco nového a navštivte fitness centrum, které nabízí celou řadu sportovního vyžití. Můžete navštívit posilovnu, vyzkoušet spinning, street dance, orientální tance, ale také ricochet. Nechybí ani bosa a pilates.

Sportcentrum Lazy - Rožnov pod Radhoštěm, Kulturní 1790, Rožnov pod Radhoštěm

Sportcentrum Lazy - Rožnov pod Radhoštěm

Pokud chcete efektivně využít svůj čas, pak vám poslouží nejen fitness centrum s kvalitně vybavenou posilovnou, ale také ricochet, aerobik či schwinn. Je pouze na vás, které služby využijete.

automobilovedily24.CZ

Předpověď počasí pro Českou republiku

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Adrenalinové sporty Aquaparky Bazény v Praze Bowling CO DĚLAT V PRAZE TENTO TÝDEN Fitness aktivity Golfová hřiště v Praze Ježdění na koni Kalendář akcí Koupaliště Lanová centra Lyžování na českých horách Lyžování v Jeseníkách Na tenis v Praze Paintball Sportovní akce Squash Tenisové kurty TIPY NA TENTO VÍKEND Ubytování v ČR Wellness a masáže

Nejlevnější cestovní pojištění do zahraničí najdete a do 2 minut sjednáte až s 50% slevou na srovnávači cestovního pojištění Srovnejto.cz

Vaše cestovní pojištění od ePojisteni.cz může trvat pár dní, ale i celý rok.

Doporučujeme:

PLAVBY PO VLTAVĚ

TIPY NA VÍKEND

NÁŠ TIP

KALENDÁŘ AKCÍ

PLAVBY DO ZOO

Dárkové poukazy na plavby po Vltavě Tipy na víkend Musée Grévin - Praha Fotofestival v Českém Krumlově Plavby do zoo

dárkové poukazy

kam o víkendu?
Grévin Praha - umění jako živé co se kde děje

s Pražskou paroplavbou