Squash - Sportovní areály a aktivity v České republice

Squash si během posledních let vydobyl zřetelné místo na špici oblíbených sportů, které dokáží člověka udržet v kondici a vedou k aktivní relaxaci. Tomu odpovídá i bohatá a pestrá nabídka squashových center, vznikajících po celé České republice. Náš průvodce Vám přináší kompletní přehled těch nejlepších areálů, které nabízejí normované kurty, splňující nejpřísnější technická i bezpečnostní kritéria. Mnohé z nich nabízejí možnost tréninkové výuky pro začátečníky či nejmenší, bohaté spektrum doplňkových služeb (solárium, posilovna, kosmetika) či osvěžující občerstvení.nalezeno 89 položek, 9 stránek.

Squash Haštal, Haštalská 731/20, Praha

Squash Haštal

Squash si můžete zahrát na 6 klimatizovaných kurtech, nechybí ani 5 kurtů certifikovaných od ČASQ. Součástí centra je sauna, masáže a fitness. Můžete využít plochu pro vaše cvičení. Služby můžete rezervovat online.

Squash Centrum Vinohrady, Čáslavská 2027/5, Praha

Squash Centrum Vinohrady

Squash centrum nabízí kvalitní kurty, na kterých si můžete zahrát. Nechybí ani výuky trenéra, který zdokonalí vaše schopnosti v tomto sportu. Squash je vhodný nejen pro dospělé, ale také pro děti.

Squash Královské Vinohrady, Čáslavská 2027/5, Praha

Squash Královské Vinohrady

Squash může hrát každý a udrží vás v kondici. Kurty pro tento sport najdete v mnoha městech, ale ne všechny se vyznačují kvalitou. Je důležité dodržet veškeré normy. Ponořte se do squashe i vy. Nebudete litovat.

Squash Centrum Kunratice, krále Václava IV. 2/8, Praha

Squash Centrum Kunratice

Příznivci sportu a relaxace si přijdou na své. Zahrajete si squash, stolní tenis anebo si zacvičíte v posilovně. K dispozici je solárium a kosmetika. Centrum je vybaveno barem s občerstvením. Pro hráče squashe jsou připraveny tré…

Squashpoint Praha, Květnového vítězství 938/79, Praha

Squashpoint Praha

Využijte svůj volný čas a zahrajte si squash. Je pořádána také dětská škola squashe a pro juniory i školy jsou připraveny individuální tréninky. Nechybí fitness, spinning, masáže, solárium, sauna a sportbar.

Squash aréna Novodvorská, Cholupická 431/24, Praha

Squash aréna Novodvorská

Squash si můžete zahrát na několika normovaných kurtech, které splňují nejpřísnější požadavky. Kurty jsou charakteristické lepším odrazem míče. Využít můžete také hodin trenéra. Nechybí solárium a stolní tenis.

Squash Ohradní, Ohradní 1440/2a, Praha

Squash Ohradní

Centrum bylo otevřeno v roce 2002 a k dispozici mají návštěvníci 4 moderní, plně klimatizované squashové kurty. Můžete si zahrát nejen squash, ale navštívit i solárium a saunu. Squash je hra vhodná jak pro muže, tak i pro ženy.

Squash Bowling Centrum, K Horkám 2284/1, Praha

Squash Bowling Centrum

Squash si můžete online rezervovat. Pro nejmenší je připravena squashová školička. K dispozici je šest squashových kurtů, které se vyznačují moderností. K zakoupení jsou také permanentky. Slevy jsou poskytnuty i studentům.

SquashLand Praha, Písková 1994/27a, Praha

SquashLand Praha

Squash se stal v posledních letech velmi oblíbeným sportem, který dokáže člověka udržet v kondici. Zahrajte si squash na moderních a nových kurtech. Tento sport je vhodný také pro vaše ratolesti. Nemusíte se věnovat squashi sami.

Squash Fitclub Kozák, Budějovická 680/17, Praha

Squash Fitclub Kozák

Squash je sport vhodný pro každého milovníka aktivní relaxace. K dispozici jsou kurty Fiberesin, zahrát si můžete i tenis. Navštívit můžete fitness, posilovnu. Přijďte si zahrát do centra i beach volejbal či nohejbal.

automobilovedily24.CZ

Předpověď počasí pro Českou republiku

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Adrenalinové sporty Aquaparky Bazény v Praze Bowling CO DĚLAT V PRAZE TENTO TÝDEN Fitness aktivity Golfová hřiště v Praze Ježdění na koni Kalendář akcí Koupaliště Lanová centra Lyžování na českých horách Lyžování v Jeseníkách Na tenis v Praze Paintball Sportovní akce Squash Tenisové kurty TIPY NA TENTO VÍKEND Ubytování v ČR Wellness a masáže

Nejlevnější cestovní pojištění do zahraničí najdete a do 2 minut sjednáte až s 50% slevou na srovnávači cestovního pojištění Srovnejto.cz

Vaše cestovní pojištění od ePojisteni.cz může trvat pár dní, ale i celý rok.

Doporučujeme:

PLAVBY PO VLTAVĚ

TIPY NA VÍKEND

NÁŠ TIP

KALENDÁŘ AKCÍ

PLAVBY DO ZOO

Dárkové poukazy na plavby po Vltavě Tipy na víkend Musée Grévin - Praha Fotofestival v Českém Krumlově Plavby do zoo

dárkové poukazy

kam o víkendu?
Grévin Praha - umění jako živé co se kde děje

s Pražskou paroplavbou