Wellness aktivity - Sportovní areály a aktivity v České republice

Náročný životní styl současné moderní doby klade na jedince těžké zkoušky v podobě enormní zátěže jeho fyzické i psychické odolnosti. Každý soudný člověk si však během pracovního koloritu najde chvíli na odpočinek a relaxaci, kterou je nejlépe svěřit do péče erudovaných odborníků. Náš průvodce Vám přináší kompletní přehled Wellnes aktivit, které přinášejí péči o tělo i ducha a nabízejí ideální možnost k relaxaci a regeneraci. Vyberte si z bohaté nabídky lázeňských pobytů, fitness aktivit, kosmetických ošetření či masážních kurzů, které přispějí ke zlepšení Vašeho zdraví a psychické odolnosti.nalezeno 70 položek, 7 stránek.

Health Club a Spa - Praha, Pařížská 43/30, Praha

Health Club a Spa - Praha

Pokud chcete na sobě denně pracovat, pak se vydejte do fitness, které je vybaveno běhátky, lyžemi, koly, spinningem, stoperem a nechybí ani cardio wave. K dispozici je mimo jiné i posilovna, která zdokonalí váš trénink.

AxaGym - Praha, Na poříčí 1051/40, Praha

AxaGym - Praha

Zdokonalte své tělo a navštivte fitness, které nabízí návštěvníkům sedm desítek posilovacích strojů. Střečinková zóna protáhne vaše tělo a rozehřeje jej. Můžete využít běžeckých trenažérů, výkonného solária či kosmetiky.

Klub pohybu a krásy SLUNEČNICE - Praha, Maiselova 58/7, Praha

Klub pohybu a krásy SLUNEČNICE - Praha

Udržujte své tělo v kondici a navštivte fitness vhodné pro ženy, děti, těhotné i seniory. Kromě cvičení můžete navštívit kosmetiku, manikúru, solárium, masáže a komisní prodej. Je pro vás připraveno 22 druhů cvičení a tanců.

R5 - sportovní a relaxační centrum - Praha, Růžová 971/5, Praha

R5 - sportovní a relaxační centrum - Praha

Dnes je sport velmi důležitý, protože vám udržuje kondici. Navštivte fitness a začněte na sobě pracovat. Můžete vyzkoušet také spinning, aerobní cvičení, badminton a dopřejte si chvíle relaxace, která je pro tělo důležitá.

Studio R plus - Praha, Vinohradská 1465/73, Praha

Studio R plus - Praha

Pokud chcete vyzkoušet hubnutí či redukci hmotnosti, můžete využít služeb osobního trenéra fitness. Ten nabízí ukázkovou hodinu zdarma, cvičení na PC, měření tuku, doplňky stravy, dárkové balíčky a sestavení výživového programu.

Athena Studio - Praha, Lužická 1033/4, Praha

Athena Studio - Praha

Na svou postavu dbají jak dámy, tak i pánové. Svou postavu si můžete zdokonalit ve fitness. Jsou vám poskytnuty stoly nahrazující gymnastická cvičení. Nechybí solárium, masáže či vibrační plošina.

Fitness Lanna - Praha, Vinohradská 1789/40, Praha

Fitness Lanna - Praha

Chcete se věnovat indoor pohybu, pak můžete navštívit fitness centrum. K dispozici je aerobic, teabo, body, ladies kick box a jumping neboli skákání na trampolínách. K dispozici vám budou kvalitní trenéři, kteří rádi poradí.

Solárium Fitness BBC - Praha, Vinohradská 1630/190, Praha

Solárium Fitness BBC - Praha

Chcete si užívat chvíli aktivního odpočinku? Můžete navštívit solárium, ale také fitness, kde zredukujete nadváhu. Nechybí možnost aerobicu, cyclingu či běhání. Je trénován mimo jiné i box.

Fittop wellness centrum - Praha, Seifertova 560/49, Praha

Fittop wellness centrum - Praha

Navštivte fitness a zdokonalte svou fyzickou kondici. K dispozici máte posilovnu, aerobic, indoor cycling, ale také solárium. Nechybí masáže, kosmetika, sauna, whirlpool. K dispozici jsou trenéři a fit bar.

HIT Fitness Flora - Praha, Chrudimská 1418/2, Praha

HIT Fitness Flora - Praha

Navštivte sportovní centrum s vysokou společenskou úrovní. Motivujte se a zdokonalte své tělo. Můžete vyzkoušet aerobic, jógu, walking, spinning, ale také posilování. Záleží pouze na vás, jakých služeb využijete.

automobilovedily24.CZ

Právě teď můžete soutěžit o Knihu měsíce Hrady a zámky. Více info na naší Facebook stránce.

Předpověď počasí pro Českou republiku

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Adrenalinové sporty Aquaparky Bazény v Praze Bowling CO DĚLAT V PRAZE TENTO TÝDEN Fitness aktivity Golfová hřiště v Praze Ježdění na koni Kalendář akcí Koupaliště Lanová centra Lyžování na českých horách Lyžování v Jeseníkách Na tenis v Praze Paintball Sportovní akce Squash Tenisové kurty TIPY NA TENTO VÍKEND Ubytování v ČR Wellness a masáže

Nejlevnější cestovní pojištění do zahraničí najdete a do 2 minut sjednáte až s 50% slevou na srovnávači cestovního pojištění Srovnejto.cz

Vaše cestovní pojištění od ePojisteni.cz může trvat pár dní, ale i celý rok.

Doporučujeme:

PLAVBY PO VLTAVĚ

TIPY NA VÍKEND

NÁŠ TIP

KALENDÁŘ AKCÍ

PLAVBY DO ZOO

Dárkové poukazy na plavby po Vltavě Tipy na víkend Musée Grévin - Praha Fotofestival v Českém Krumlově Plavby do zoo

dárkové poukazy

kam o víkendu?
Grévin Praha - umění jako živé co se kde děje

s Pražskou paroplavbou